Dzień Otwarty JW Formoza 2017

W dniu 3 czerwca 2017 r. na terenie Portu Wojennego w Gdyni odbył się Dzień Otwarty Jednostki Wojskowej Formoza dla rodzin i bliskich pracowników, żołnierzy i członków KRS Formoza.

Impreza była połączona z Dniem Dziecka, dlatego główne atrakcje wydarzenia skierowane były do najmłodszych. "Mali operatorzy" mieli okazję sprawdzić się w konkursach sportowych, a najlepsi otrzymali nagrody od Dowódcy JWF. Nowością był specjalny rejon zabaw, gdzie najmłodsi mogli poczuć się jak operatorka w akcji typu CQB dzięki Camp Formoza. Nie zabrakło także "drużyny Tygryska" z mnóstwem zabaw i atrakcji dla najmłodszych przez cały czas trwania imprezy.

Dużym powodzeniem cieszyła się kolorowa wata cukrowa, popcorn i lody. Dzieciaki mogły do woli wyskakać się na dmuchanych zabawkach i pojeździć konno.
Uczestnicy Dnia Otwartego mieli okazję uczestniczyć w pokazie ratownictwa i sprzętu medycznego. Profesjonalnych porad udzielali członkowie grupy ratowników na motocyklach Motopozytywni - Trójmiasto
Przez cały czas trwania imprezy odbywała się prezentacja uzbrojenia i wyposażenia indywidualnego morskiego operatora, zwiedzanie fregaty rakietowej ORP "Gen. T. Kościuszko" oraz przejażdżki szybkimi łodziami operacyjnymi.

Mnóstwo pracy miała obsługa punktu gastronomicznego z obowiązkową grochówką, do tego potrawy z grilla oraz zimne napoje, gorąca kawa i przepyszne desery od firmy Sweepro z Torunia.

 
 
 
 

Galeria