Z Helu na Rysy,

czyli Triathlonem przez Polskę !

1% Nadia

Projekt tablicy pamiątkowej.

Pragnę wszystkich poinformować, że Stowarzyszenie Kulturalno-Rekreacyjno-Sportowe „KRS FORMOZA” wystąpiło z inicjatywą mającą na celu uczczenie piątej rocznicy tragicznej śmierci
byłego Dowódcy Wojsk Specjalnych i patrona Jednostki Wojskowej FORMOZA,
Pana generała broni Włodzimierza POTASIŃSKIEGO.

Przedsięwzięcie to planowane jest do realizacji w terminie 1-6.08.2015 roku i przeprowadzone zostanie w formie Triathlonu przez terytorium Polski. Do udziału w nim zaproszonych zostało sześciu żołnierzy, po jednym z każdej jednostki specjalnej: Formoza, Grom, JW Komandosów, Nil, Agat i US Navy SEALs.

Rozpoczęcie pierwszego etapu będzie miało miejsce w dniu 1.08.2015 roku na plaży w Helu i polegać będzie na przepłynięciu Zatoki Gdańskiej, tj. około 18 km w piankach i osprzęcie ABC do plaży w Gdyni. Następnie rozpocznie się jazda rowerem na trasie z Gdyni do Morskiego Oka w Zakopanem. Kolejny etap to wejście na Rysy, który planowany jest do przeprowadzenia w dniu 06.08.2015 roku. Finalnym elementem, po zakończeniu Triathlonu, ma być ceremonia odsłonięcia pamiątkowej tablicy - miejsce i data w trakcie uzgodnień (projekt tablicy u góry strony).

W chwili obecnej jesteśmy w fazie pełnego zaangażowania w sprawy organizacyjne. Wszystkie firmy lub osoby prywatne zainteresowane wsparciem Stowarzyszenia KRS Formoza w organizacji powyższego przedsięwzięcia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

PREZES ZARZĄDU

Dariusz TERLECKI


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej akcji.

back