FORMOZA CHALLENGE

BIEG SURVIVALOWO – WYTRZYMAŁOŚCIOWY PRZYGOTOWANY WE WSPÓŁPRACY Z KRS FORMOZA.

Poznaj granice własnych możliwości, pokonaj wszelkie ograniczenia, podnieś rękawicę rzuconą przez KRS FORMOZA! Zmierz się w FORMOZA CHALLENGE z tymi, którym nie są obce ambicja, determinacja i waleczność. Wszystkie przeszkody zostaną zaprojektowane i stworzone przez członków Stowarzyszenia KRS FORMOZA - byłych i obecnych żołnierzy Jednostki Wojskowej FORMOZA!

PIERWSZY BIEG SURVIVALOWY ZORGANIZOWANY NA JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH TORÓW MOTOCROSSOWYCH W POLSCE I EUROPIE W OBORNIKACH KOŁO POZNANIA

Tor motocrossowy Oborniki należy do najlepszych obiektów w kraju przeznaczonych do wyczynowej jazdy motocyklem, rowerem lub quadem. Jego ogromnymi atutami są bardzo zróżnicowane ukształtowanie terenu, mnogość naturalnych przeszkód oraz czternaście punktów obserwacyjnych zlokalizowanych wzdłuż trasy!

DWA DNI NAJLEPSZEJ ZABAWY I NIEZLICZONYCH ATRAKCJI DLA CAŁEJ RODZINY PODCZAS FORMOZA CHALLENGE

Formoza Challenge Kids, czyli bieg z przeszkodami dla najmłodszych, targi EXPO, pokazy sprzętu wojskowego, kino letnie i koncert gwiazdy – wszystko w niesamowitej scenerii toru motocrossowego – to zaledwie kilka punktów na długiej liście dodatkowych atrakcji. Wraz z gminą Oborniki zapraszamy na wielki piknik rodzinny!

NIE ZWLEKAJ - DOŁĄCZ DO NAS!