2 bal charytatywny KRS Formoza

W dniu 20 września 2019 roku Stowarzyszenie Kulturalno-Rekreacyjno-Sportowe KRS FORMOZA wraz z Jednostką Wojskową FORMOZA przy wsparciu Fundacji "WAY2GO" oraz Restauracji "AMBER ROOM" zorganizowało, już poraz drugi, bal charytatywny w Pałacu Sobańskich.

To uroczyste wydarzenie było dla nas doskonałą okazją do spotkania się wśród grona przyjaciół, na których wsparcie zawsze możemy liczyć. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno w tych czasach znaleźć choć trochę wolnego czasu, jednak nasi goście jak zwykle stanęli na wysokości zadania i zaszczycili nas swoją obecnością.

Przyjazna atmosfera spotkania udzieliła się jego uczestnikom, co znalazło wyraz podczas aukcji, którą poprowadził powszechnie znany prezenter Hubert Urbański.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom za przybycie a przede wszystkim za aktywność podczas licytacji, z której zgromadzone środki finansowe zostaną przeznaczone na wsparcie żołnierzy Jednostki Wojskowej FORMOZA.
Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli skutecznie wesprzeć naszych kolegów i ich najbliższych w walce z przeciwnościami losu.
Za ten piękny gest i altruistyczną postawę w imieniu własnym, ale także w imieniu dotychczasowych i przyszłych beneficjentów składamy podziękowania na Wasze ręce.
Wyrażamy nadzieję, że w przyszłym roku, również w tym samym, a nawet większym gronie, spotkamy się w tak szczytnym celu.

Back